ثبت شرکت,خدمات ثبت شرکت

شنبه, 29 آبان 1395 ساعت 14:00

رتبه بندی شرکت

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(31 رای‌ها)

ثبت شرکت

 

یکی از معیارهای اصلی در زمینه برنده شدن در مزایده ها و مناقصه های پروژه های دولتی و دیگر پروژه ها داشتن گرید و رتبه بندی بالا است که باید بعد از انجام کار های ثبت شرکت به دنبال افزایش گرید و ثبت رتبه بندی شرکت خود باشید. در واقع رتبه بندی یا گرید یک نوع مقیاس گذاری است که کیفیت پیمانکاران برتر را در ارائه خدمات را تضمین می کند تا از حقوق بهره وران نیز دفاع شده باشد. علت اینکه شرکت هایی که مراحل ثبت شرکت را پشت سر گذاشته اند را رتبه بندی می کنند این است که برای انجام هر پروژه باید توان شرکت متقاضی برای انجام پروژه سنجیده شود و هر پروژه ای را به هر شرکتی نسپارند. در واقع برای رتبه بندی و اختصاص گرید به هر شرکتی یک معیار خاصی وجود دارد که طبق آن شرکت ها را رتبه بندی می کنند.


رتبه بندی انواع شرکت


همانشور که گفتیم شرکت ها بر اساس نوع فعالیت به پنج دسته تقسیم می شوند که رتبه بندی هر یک از این دسته ها توسط نهاد خاصی انجام می شود که شرکت مربوطه باید بعد از انجام ثبت شرکت برای ثبت گرید و رتبه بندی اقدام کند که در ادامه این دسته بندی را بیان می کنیم :
1-پیمانکار
2-مشاور
3-طرح وساخت
4-انفورماتیک
5-انبوه ساز


که برای کسب اطلاعات بیشتر جهت ثبت شرکت و ثبت گرید و نیز دریافت رتبه بندی شرکت خود می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاص کنید تا برای انجام مراحل ثبت شرکت و ثبت گرید شما را راهنمایی کنند

.

     ثبت شرکت
ثبت شرکت

خواندن 1622 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: ثبت شرکت تبلیغاتی »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ثبت شرکت,راهنمای ثبت شرکت

ثبت شرکت,ثبت برند

ثبت شرکت,ثبت برند