ثبت شرکت,خدمات ثبت شرکت

Super User

Super User

پنج شنبه, 23 دی 1395 ساعت 11:14

ثبت شرکت مسافرتی

ثبت شرکت


امروزه با توجه به پیشرفت صنعت گردشگری در جهان ثبت شرکت گردشگری نیز رونق یافته است تا خدماتی را به گردشگران ارائه دهند حال خدمات این گونه شرکت ها می تواند شامل ارائه خدماتی در حوزه گرفتن ویزا و یا حمل و نقل و یا اسکان گردشگران باشد گاهی نیز ممکن است این نوع شرکت در هر سه نوع خدمات فوق را ارائه دهند و همچنین دیگر خدمات مربوط به امور گردشگری را انجام دهند.
اما سوال اینجاست که چطور می توان ثبت شرکت گردشگری را انجام داد. برای اینکه بتوانید ثبت شرکت گردشگری را انجاکم دهید باید شرایط ذیل را داشته باشید :
1- تابعیت ایرانی
2- داشتن حداقل 25 سال سن
3- داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت
4- حداقل مدرک تحصیلی مورد پذیرش برای ثبت شرکت مدرک کارشناسی است
5- داشتن حداقل سه سال سابقه کار مفید مرتبط با فعالیت مورد نظر


برای ثبت شرکت گردشگری می توانید مدارک زیر را آماده کرده و به شرکت های معتبر در زمینه ثبت شرکت مراجعه کرده تا مراحل ثبت شرکت را بتوانید به راحتی طی کنید :
1- کپی مدارک شناسایی به همراه اصل آنها
2- کپی آخرین مدرک تحصیلی
3- مدارک مربوط به سابقه کار
4- تعداد 6 قطعه عکس
5- کپی کارت پایان خدمت
برای ثبت شرکت گردشگری باید یک مدیر فنی معرفی کنید که مدیر فنی نیز باید دارای شرایط زیر باشد :
1- تابعیت ایرانی
2- داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی
3- عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد به مواد مخدر
4- آشنایی به یکی از زبان های خارجی
5- حداقل سن 25 سال می باشد.
پس برای ثبت شرکت گردشگری با تهیه مدارک فوق می توانید مراحل ثبت شرکت را طی کنید فقط باید توجه داشته باشید که برای ثبت شرکت باید مجوز هایی نیز از سازمان صنایع دستی و گردشگری ایران بگیرید.

 

ثبت شرکت


ثبت شرکت سهامی خاص و ثبت شرکت با مسئولیت محدود بسیار به هم مشابه اند و معمولا برای ثبت شرکت مهندسی و یا ثبت شرکت حمل و نقل و ... می توان در قالب ثبت شرکت سهامی خاص و یا ثبت شرکت با مسئولیت محدود اقدام کرد اما باید توجه داشته باشید که ثبت شرکت سهامی خاص و ثبت شرکت با مسئولیت محدود تفاوت هایی دارند و قوانین برای ثبت اینگونه شرکت ها متفاوت است که در ادامه تفاوت ها و شباهت های ثبت شرکت با مسئولیت محدود و همچنین ثبت شرکت سهامی خاص را توضیح می دهیم.


اولین نکته ای که باید در ثبت شرکت سهامی خاص و ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید توجه کنید این است که برای ثبت شرکت با مسئویت محدود اعضای شرکت تنها دو نفر است اما برای ثبت شرکت سهامی خاص حداقل تعداد سهام داران سه نفر است و انتخاب بازرس برای ثبت شرکت سهامی خاص اجباری است اما تعیین بازرس برای ثبت شرکت با مسولیت محدود اختیاری است همچنین درج آگهی دعوت در ثبت شرکت سهامی خاص اجباری است اما برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود اختیاری است.


نکته دیگری که باید توجه داشته باشید حداکثر مدت مدیریت مدیر معرفی شده در زمان ثبت شرکت سهامی خاص دو سال است اما برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود می توان مدیر را برای مدت نامحدود معرفی کرد همچنین تقسیم سود در شرکت سهامی خاص به صورتی است که در زمان ثبت شرکت در اساسنامه ذکر شده است اما برای تقسیم سود در شرکت با مسئولیت محدود می توان آنچه را که در اساسنامه در زمان ثبت شرکت مقرر شده است را تغییر داد.
پس اگر می خواهید ثبت شرکت انجام دهید بهتر است قبل از اقدام به ثبت شرکت در مورد شرکت های مورد نظر مطالعه نمایید تا با قوانین ثبت شرکت هر کدام آشنا شوید و همچنین قوانین آن بعد از ثبت شرکت آشنا شوید تا بعد از طی مراحل ثبت شرکت دچار زیان نشوید.

 

یکشنبه, 19 دی 1395 ساعت 14:58

ثبت شرکت مهندسی

ثبت شرکت

 

شرکت مهندسی به شرکتی گفته می شود که جهت انجام پروژه های مهندسی توسط چند تن از مهندسان ثبت میگردد. باید در زمان ثبت شرکت مهندسی توجه داشته باشید که ثبت شرکت مهندسی مانند ثبت شرکت های دیگر می تواند در قالب ثبت شرکت با مسولیت محدود و یا ثبت شرکت سهامی خاص انجام شود اما باید توجه داشته باشید که تفاوت ثبت شرکت مهندسی با سایر ثبت شرکت ها موضوع فعالیت آنها و همچنین نام اینگونه شرکت ها است که برای ثبت شرکت با موضوع مهندسی نیازی به مدرک تحصیلی نیست مگر آنکه در زمان ثبت شرکت از کلمه مهندسی برای ثبت شرکت استفاده شود که در آن صورت باید برای ثبت شرکت مهندسی یکی از اعضا دارای مدرک کارشناسی در آن زمینه کاری باشد.

 

اما برای ثبت شرکت مهندسی باید توجه داشته باشید که هم می توانید از طریق ثبت شرکت با مسولیت محدود و یا ثبت شرکت سهامی خاص اقدام کنید که در ادامه نحوه ثبت شرکت با مسولیت محدود و همچنین ثبت شرکت سهامی خاص را توضیح می دهیم.
برای ثبت شرکت مهندسی در قالب شرکت با مسولیت محدود بهتر است مدارک ذیل را آماده کرده و برای ثبت شرکت به یکی از موسسات معتبر در زمینه ثبت شرکت مراجعه نمایید تا شما را در زمینه ثبت شرکت با مسولیت محدود راهنمایی کنند.
1- کپی مدارک شناسایی اعضای شرکت
2- امضای اقرار نامه
3- گواهی عدم سوء پیشینه


برای ثبت شرکت مهندسی در قالب شرکت سهامی خاص نیز بهتر است مدارک زیر را آماده کرده و به شرکت های معتبر در زمینه ثبت شرکت مراجعه نمایید تا شما را در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص راهنمایی کنند.
1- کپی مدارک شناسایی اعضا از جمله کارت ملی و شناسنامه
2- امضای اقرار نامه
3- گواهی عدم سوء پیشینه


برای انتخاب نام برای ثبت شرکت مهندسی می توانید از واژه های مهندسی و مهندسین و فنی مهندسی استفاده کرد که باید توجه داشته باشید برای ثبت شرکت با هریک از نام های فوق باید مدارک خاصی را ارائه نمایید به عنوان مثال باید برای ثبت شرکت با نام شامل واژه مهندسین در زمان تحویل مدارک حداقل دو مدرک مهندسی مرتبط ارئه دهید.

 

 

چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 12:48

ثبت شرکت حمل و نقل در ایران

ثبت شرکت

 

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی ثبت شرکت های حمل و نقل نیز گسترش یافته اند که در قدیم به صورت حمل و نقل بیشتر به صورت زمینی و از راه دریا امکان پذیر بوده است و با پیشرفت تکنولوژی تا به امروز راه های ارتباطی برای حمل و نقل بسیار گسترش یافته است. همانطور که می ئانید یکی از عوامل موثر بر تجارت حمل و نقل است و تنها زمانی می توانید تجارت کنید که حمل ونقل کشور گسترده باشد و برای اینکه بتوانید در امر حمل و نقل فعالیت کنید بهتر است ثبت شرکت حمل و نقل را انجام دهید.

 

در کشور های بزرگ و صنعتی جهان تجارت و حمل و نقل اهمیت بالایی دارد و همچنین نقش مهمی در زندگی روزمزه انسان دارد و برای اینکه یک شرکت حمل و نقل بتواند پیشرفت کند باید قوانین ثبت شرکت را رعایت کرده باشد و همچنین از تکنولوژی روز دنیا استفاده کند. در کشور ما شرکت های حمل و نقل کالا و مسافر و... جزو شرکت های تعاونی محسوب می شود و ثبت شرکت حمل و نقل مشابه ثبت شرکت تعاونی می باشد.

 

باید توجه داشته برای ثبت شرکت حمل و نقل باید چه به صورت ثبت شرکت حمل ونقل دولتی و چه به صورت ثبت شرکت حمل و نقل بخش خصوصی باید از سازمان حمل و نقل و پایانه های مسافربری مجوز های لازم را اخذ نمایید. که معمولا با توجه به شرایط و عواملی چون مقتضیات اجتماعی و اقتصادی سازمان مربوطه موظف است از طریق آزمون گرفتن از متقاضیان ثبت شرکت حمل و نقل نسبت به قبول یا رد درخواست ثبت شرکت حمل و نقل اقدام نماید. که اشخاصی که می توانند در ازمون ثبت شرکت حمل ونقل شرکت کنند باید دارای شرایط ذیل باشند.

 

افرادی که می توانند در آزمون ثبت شرکت حمل و نقل شرکت کنند باید شرایط زیر را داشته باشند :
1- تابعیت ایرانی
2- باید کارت پایان خدمت و یا معافیت سربازی داشته باشد.
3- داشتن حداقل دیپلم کامل متوسطه
4- داشتن سابقه کار مفید اجرایی در امر حمل و نقل بین الملل به شرح ذیل:
دیپلم 8 سال-فوق دیپلم 6 سال-لیسانس 4 سال-فوق لیسانس 3 سال-دکترا 2 سال
5- داشتن حداقل 25 سال
6- داشتن گواهی عدم سوء پیشنه

پس اگر می خواهید به طور قانونی در زمینه حمل و نقل فعالیت نمایید باید ثبت شرکت حمل و نقل را انجام دهید و باید توجه داشته باشید که تنها در صورتی می توانید ثبت شرکت حمل و نقل را انجام دهید که شرایط فوق که برای متقاضیان ثبت شرکت حمل ونقل تعریف شده است را داشته باشید.

 

سه شنبه, 14 دی 1395 ساعت 12:49

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت


امروزه با توجه به اینکه کرج یک مرکز استان شده است و همچنین به دلیل محدودیت هایی که برای ثبت شرکت در ایران وجود دارد اکثر مردم روی به ثبت شرکت در کرج آورده اند زیرا این شهرستان دارای موقعیت مناسبی است و نیز به تهران که مرکز کشور است نیز نزدیک است و می تواند در امر تجارت بسیار مفید باشد که در ثبت شرکت در کرج را انجام دهید.


اما برای اینکه ثبت شرکت در کرج را انجام دهید هم می توانید به اداره ثبت شرکت ها در کرج مراجعه نمایید که در این صورت ممکن است مدت زمان ثبت شرکت طولانی شود و بهتر است برای جلوگیری از هزینه های اضافی و جانبی ثبت شرکت به موسسات معتبر در زمینه ثبت شرکت مراجعه نموده تا با مشورت آنها در زمینه ثبت شرکت در کرج بتوانید به راحتی ثبت شرکت در کرج را انجام دهید.
باید توجه داشته باشید که قبل از ثبت شرکت و اقدام به ثبت شرکت باید زمینه کاری خود و همچنین نام شرکت را برای ثبت شرکت طبق قواعد ثبت شرکت انجام دهید تا در زمان ثبت شرکت به مشکل برنخورید.


مدارک ثبت شرکت
بعد از انتخاب نام مناسب برای ثبت شرکت باید نوع شرکت مدنظرتان با توجه به زمینه کاری مشخص شده قبل از ثبت شرکت را مشخص کنید و همچنین شرکای شرکت را انتخاب نمایید تا در مراحل بعدی ثبت شرکت به مشکل بر نخورید. معمولا بهترین نوع ثبت شرکت برای داشتن شرکت ثبت شرکت با مسولیت محدود می باشد که می توانید ثبت شرکت با مسولیت محدود را مطالعه نمایید تا با قوانین و قواعد ثبت شرکت با مسولیت محدود آشنا بشوید.


پس اگر می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید و ثبت شرکت در کرج را انجام دهید بهتر است به موسسات معتبر در زمینه ثبت شرکت مراجعه کرده و از آنها اطلاعات کافی برای ثبت شرکت و همچنین ثبت شرکت مسولیت محدود آشنا شوید و به توانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه های اضافی برای ثبت شرکت مراحل ثبت شرکت را طی کنید.

 

دوشنبه, 13 دی 1395 ساعت 14:46

ثبت شرکت خدماتی

ثبت شرکت


به شرکت هایی که در یکی از زمینه های ذیل فعالیت داشته باشند شرکت خدماتی می گویند که امروز می خواهیم نحوه ثبت شرکت خدماتی را توضیح دهیم.
1- شرکتی با زمینه فعالیت حمل و نقل
2- شرکتی با زمینه فعالیت امور آشپزخانه و رستوران
3- شرکتی با زمینه فعالیت چاپ و تکثیر
4- شرکتی با زمینه فعالیت نگهداری و فضای سبز
5- شرکتی با زمینه فعالیت تعمیر و نگهداری ساختمان و ماشین آلات
6- شرکتی با زمینه فعالیت خدمات عمومی
7- شرکتی با زمینه فعالیت امور بهره برداری از تاسیسات


همانطور که از اسم و زمینه فعالیت اینگونه شرکت های معلوم است درکل این شرکت ها برای ارائه خدمات ایجاد می شوند و در زمان ثبت شرکت می توان چند زمینه کاری برای ثبت شرکت انتخاب کنید ولی باید توجه داشه باشید که برای ثبت شرکت خدماتی با هریک از موضوعاتی که در بالا ذکر شد نیاز به مجوز خاصی نیست و به راحتی می توانید ثبت شرکت ان را انجام دهید اما برای ثبت شرکت در زمینه های کاری مورد یک و سه باید مجوز های لازم برای ثبت شرکت را از مراجع ذی ربط اخذ کنید تا بتوانید در این زمینه های فعالیت کنید.


ثبت شرکت حمل و نقل :
برای ثبت شرکت حمل و نقل باید توجه داشته باشید که باید از سازمان های مربوطه مجوز ثبت شرکت اخذ کنید که بستگی به این دارد که محدوده فعالیت شرکت شما کجا باشد به عنوان مثال اگر محدوده کاری شما برای حمل و نقل در سطح شهر باشد باید از اداره تاکسیرانی مجوز بگیرید و یا اگر محدوده کاری شما حمل و نقل بین شهری است باید از پایانه های بابری و مسافربری مجوز لازمه را برای ثبت شرکت اخذ کنید.


ثبت شرکت چاپ و تکثیر :
برای ثبت شرکت چاپ و تکثیر باید از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی مجوز ثبت شرکت چاپ و تکثیر اخذ کنید و بعد از دریافت مجوز ثبت شرکت از وزارت ارشاد می توانید ثبت شرکت چاپ و تکثیر را در قالب شرکت با مسولیت محدود و یا شرکت سهامی خاص اقدام کنید که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به منوی ثبت شرکت با مسولیت محدود و یا ثبت شرکت سهامی خاص مراجعه نمایید.

 

یکشنبه, 12 دی 1395 ساعت 11:08

ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت


امروزه تجارت مختص داخل یک کشور نیست و باید به هر نحوی آن را گسترش داد که یکی از راه های آن ثبت شرکت تجاری در کشور های دیگر می باشد یکی از گزینه های مناسب برای ثبت شرکت در آن کشور ، کشور ارمنستان می باشد که با ثبت شرکت در این کشور می توانید وارد بازار جهانی شده و در آن موفقیت های بسیاری را کسب کنید و بتوانید محصول و یا خدمات خود را جهانی کنید.
اهمیت کشور ارمنستان از این جهت است که پل ارتباطی خاورمیانه و اروپاست و از جهت اینکه کشور ارمنستان همسایه ی ایران است ثبت شرکت در آن بسیار مفید است زیرا این کشور دارای موقعیت خوبی برای تجارت با کشور های اروپایی را دارد و همچنین برای ثبت شرکت در آن می توانید اقامت این کشور را کسب کنید. ثبت شرکت در ارمنستان دارای مراحل و شرایط قانونی است که باید برای ثبت شرکت آن ها را طی کنید.


برای ثبت شرکت در ارمنستان می توانید هم ثبت شرکت تضامنی و هم ثبت شرکت با مسولیت محدود را انجام دهید که قئقانین ثبت شرکت تضامنی و همچنین قوانین ثبت شرکت با مسولیت محدود را توضیح داده ایم. اما مزایای ثبت شرکت در ارمنستان را در ذیل می توانید مشاهده کنید.
1- ارمنستان به دلیل موقیعت جغرافیایی و همچنین همسایگی آن با ایران دسترسی به این کشور هم از لحاظ زمینی و همچنین هوایی امکان پذیر است.
2- تنها زمان لازم برای ثبت شرکت در ارمنستان دو روز است.
3- با ثبت شرکت در ارمنستان می توانید بدون محدودیت برای تمام اعضای خانواده خود اقامت دریافت کنید.
4- با ثبت شرکت در این کشور از حقوق شهروندی آن برخوردار می شوید.


مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در ارمنستان
1- کپی پاسپورت تمام اعضای شرکت
2- صورتجلسه سهامداران مشخص کننده سهام اعضا برای ثبت شرکت
3- درخواست جهت تأسیس شرکت با مسؤلیت محدود
4- ارایه مشخصات مدیر عامل
5- یک آدرس معتبر جهت فعالیت شرکت به صورت ثبت در محضر
6- گواهی فیش پرداخت سرمایه در بانک معتبر ارمنستان

 

پنج شنبه, 09 دی 1395 ساعت 11:25

ثبت شرکت طراحی سایت

ثبت شرکت


یکی از حرفه هایی که امروزه بسیار رونق گرفته است طراحی سایت است که هر ساله موارد زیادی در ثبت شرکت طراحی سایت داریم و همچنان تعداد شرکت های طراحی سایت زیاد می شود اما باید بدانیم که چطور می توانیم ثبت شرکت طراحی سایت را انجام دهیم و چه مجوز هایی برای ثبت شرکت طراحی سایت نیاز است.


برای ثبت شرکت طراحی سایت باید توجه داشته باشید که اینگونه شرکت ها در دسته شرکت های کامپیوتری قرار می گیرند و باید در اساسنامه آنها عبارت شرکت کامپیوتری قید شود. معمولا ثبت شرکت اینگونه شرکت ها در قالب ثبت شرکت مسئولیت محدود انجام می شود که بعد از طی مراحل ثبت شرکت باید مجوز های لازم را از سازمان نظام صنفی رایانه ای جهت فعالیت در زمینه طراحی سایت را اخذ نموده .

 

مدارک ثبت شرکت طراحی سایت
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت طراحی سایت شامل کپی مدارک شناسایی اعضا از جمله کارت ملی و شناسنامه و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه اعضا و کپی روزنامه رسمی آگهی تاسیس شرکت و کپی روزنامه رسمی آگهی آخرین تغییرات شرکت وکپی برگه احراز صلاحیت و رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک و کپی مدرک تحصیلی مدیر عامل و کپی آخرین اظهار نامه مالیاتی و کپی اساسنامه شرکت که باید آنها را آماده کرده و می توانید برای اقدام به ثبت شرکت به شرکت های متخصص در زمینه ثبت شرکت مراجعه نموده تا شما را در ثبت شرکت طراحی سایت راهنمایی کنند.
برای ثبت شرکت طراحی سایت باید توجه داشته باشید که مدیر عامل باید بتواند به طور تمام وقت فعالیت نماید و حداقل مدرک وی باید کارشناسی باشد و باید حدقل 8 تا 10 سال سابقه مدیریت یا فعالیت در آن زمینه را داشته باشد. ونکته دیگر اینکه دفتر مرکزی شرکت طراحی سایت باید در همان استانی باشد که در خواست ثبت شرکت را داده اید.

 

چهارشنبه, 08 دی 1395 ساعت 14:13

ثبت شرکت حسابداری

ثبت شرکت


حسابداری علمی است که امروزه بسیار پیشرفت کرده است و امور مالی شرکت ها و رویداد های مالی در یک مجموعه تنها با علم حسابداری انجام پذیر است و امروزه نیز ثبت شرکت حسابداری بسیار رونق گرفته است که ثبت شرکت این گونه شرکت ها جهت انجام کلیه تراکنش های مالی آن شرکت و همچنین ثبت و نگهداری رویداد های مالی به وجود می آیند تا تراکنش های مالی آن شرکت را انجام دهند و آنها را نگهداری کند و همچنین در پایان سال مالی سود و زیان و ریز هزینه های شرکت مورد نظر را ارائه کند. در واقع می توان گفت که ثبت شرکت حسابداری انجام می شود تا به عنوان یک واحد مالی در کنار شرکت اصلی کار کند و همچنین این شرکت ها می توانند به عنوان یک مشاور مالی و اقتصادی در کنار شرکت اصلی کار کنند و بدون دخالت مستقیم در موضوعات مالی آنها را برای رسیدن به کمال مطلوب یاری کند.

 

مراحل ثبت شرکت حسابداری:
حال می خواهیم مراحل ثبت شرکت حسابداری و چگونگی ثبت شرکت حسابداری را بیان کنیم که در وهله اول باید بدانید که برای ثبت شرکت حسابداری باید پس از تعیین موضوع فعالیت شرکت از جامعه حسابدارن جهت ثبت شرکت حسابداری مجوز فعالیت اخذ کنید و بعد از آن می تواند ثبت شرکت مورد نظر را در قالب یک شرکت سهامی خاص ثبت نمایید.
باید توجه داشته باشید که برای ثبت شرکت حسابداری در قالب شرکت سهامی خاص باید حداقل سه نفر را به عنوان عضو اصلی و دو نفر را به عنوان بازرس اصلی و علل البدل تعیین کنید و نکته قابل توجه این است که حداقل یک نفر از باید یا کارسناس و یا کارشناس ارشد و یا دکتری حسابداری داشته باشد تا بتوانید ثبت شرکت حسابداری را انجام دهید.
حداقل سرمایه برای ثبت شرکت حسابداری یک میلیون ریال است که باید 35 درصد از این مبلغ در نزد یکی از بانک ها به حساب شرکت سپرده گذاری شود و سند آن جهت ثبت شرکت ارائه شود از دیگر مدارکی که باید برای ثبت شرکت حسابداری ارائه دهید کپی کارت ملی و شناسنامه اعضا و بازرسین به همراه گواهی عدم سوئ پیشینهه آنها به همراه امضای اقرار نامه باید تهیه و تسلیم شود.


با توجه به اینکه وظیفه شرکت های حسابداری بسیار اهمیت دارد و هرگونه اشتباه ثبتی و یا حقوقی در هنگام ثبت شرکت حسابداری ممکن است باعث ضرر شود ، بهتر است از شرکت های متخصص در زمینه ثبت شرکت در مورد نحوه ثبت شرکت حسابداری مشاوره بخواهید تا در مراحل بعدی ثبت شرکت دچار زیان و مشکل نشوید.

 

یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 11:32

موضوع فعالیت شرکت

ثبت شرکت


معمولا برای اینکه بخواهید یک فعالیت اقتصادی و یا خدماتی را انجام دهید باید در آن زمینه ثبت شرکت را انجام دهید ولی باید بدانید که بعضی از زمینه های کاری در ایران مجاز به فعالیت نمیی باشند و برای آن زمینه های کاری نمی توانید ثبت شرکت را انجام دهید و نیز باید بدانید که برای ثبت شرکت باید در آغاز مراحل ثبت شرکت در اساسنامه شرکت موضوع فعالیت شرکت را تعیین کنید. که در ادامه فعالیت های مجاز که می توان برای آن ثبت شرکت را انجام داد را بررسی می کنیم.


همانطور که در بالا ذکر کردیم فعالیت شرکت یا همان موضوع شرکت در واقع شغل شرکت است که باید آن را در اساسنامه شرکت در زمان ثبت شرکت بیان کنید که می تواند موارد زیر را شامل شود :
بهره برداری از مواد اولیه و مواد معدنی و فلزات ومواد شیمیایی و دارویی و زمینه های الکتیریکی و کامپیوتری که برای هرکدام از آنها باید به طور جداگانه ای ثبت شرکت را انجام دهید.
شما می توانید موضوع فعالیت شرکت را در زمان ثبت شرکت در اساسنامه شرکت بیان کنید که هم می توانید موضوع را بطور دقیق بیان کنید و همچنین می توانید موضوع را به گونه ای بیان کنید که بعد از انجام ثبت شرکت بتوانید در موضوعات حواشی موضوع بیان شده نیز فعالیت کنید که این نحوه بیان موضوع فعالیت شرکت در زمان ثبت شرکت در اساسنامه شرکت بسیار مهم است زیرا در مراحل بعدی ثبت شرکت مالیات و قوانین مالیاتی حاکم بر شرکت شما بر اساس موضوعی که در زمان ثبت شرکت بیان کرده اید تعیین می شود.


پس اگر می خواهید ثبت شرکت انجام دهید و برای زمینه کاری خود شرکت داشته باشید بهتر است قبل از طی مراحل ثبت شرکت با شرکت های معتبر در زمینه ثبت شرکت مشورت کنید تا زمینه کاری مناسب را برای ثبت شرکت خود مشخص کنید تا در مراحل بعدی ثبت شرکت به مشکل برنخورید و همچین مالیات متناسب با کار خود را بپردازید.

 

صفحه1 از5

ثبت شرکت,راهنمای ثبت شرکت

ثبت شرکت,ثبت برند

ثبت شرکت,ثبت برند