ثبت شرکت,خدمات ثبت شرکت

یکشنبه, 10 بهمن 1395 ساعت 18:26

قبل از ثبت شرکت چه کار بکنیم؟؟

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

ثبت شرکت


یکی از نکات مهم قبل از انجام ثبت شرکت این است که کارهایی که باید برای ثبت شرکت انجام دهید را باید دسته بندی کنید و به سه قسمت کار های قبل از ثبت شرکت و هنگام ثبت شرکت و امور بعد از ثبت شرکت باید تقسیم کنید و هر کدام را در موعد مقرر آن انجام دهید تا در هنگام ثبت شرکت و بعد از ثبت شرکت به مشکل برنخورید. امروز می خواهیم امور قبل از ثبت شرکت را توضیح دهیم.

 

امور قبل از ثبت شرکت
یکی از کار های مهم قبل از اقدام به ثبت شرکت انتخاب نام مناسب شرکت و متناسب با موضوع کاری برای ثبت شرکت می باشد. یکی دیگر از امور قبل از ثبت شرکت تعیین مکان شرکت است که باید سعی کنید با توجه به زمینه کاری ثبت شرکت خود باید دفتر شرکت خود را مشخص کنید زیرا در زمان ثبت شرکت باید اطلاعات محل فعالیت شرکت را مشخص کنید.


یکی از امور مهم قبل ازثبت شرکت تهیه اساسنامه شرکت است که باید حتما قبل از اقدام به ثبت شرکت اساسنامه شرکت خود را با توجه به زمینه کاری شرکت تهیه کنید. و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت را تهیه کنید تا در هنگام ثبت شرکت به مشکل برنخورید.
از جمله امور مهم دیگری که باید قبل از ثبت شرکت انجام دهید این است که درمورد قوانین مالیاتی شرکت ها و قوانین حاکم بر ثبت شرکت مطالعه نمایید تا بعد از ثبت شرکت به مشکل برنخورید.

خواندن 455 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ثبت شرکت,راهنمای ثبت شرکت

ثبت شرکت,ثبت برند

ثبت شرکت,ثبت برند