ثبت شرکت,خدمات ثبت شرکت

سه شنبه, 05 بهمن 1395 ساعت 15:41

ثبت تغييرات شرکت

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ثبت شرکت


يکي از جمله امور مهم پس از ثبت شرکت ثبت تغييرات شرکت است. معمولا پس از ثبت شرکت تغييراتي از جمله تغيير در سهام اعضا که در زمان ثبت شرکت مشخص شده اند و همچنين ممکن است تغييراتي در اساسنامه شرکت که در زمان ثبت شرکت به اداره ثبت شرکت ها تحويل داده شده است تغييراتي انجام شود که بايد طبق قوانين ثبت شرکت ، ثبت شود و به اداره ثبت شرکت ها تحويل داده شود.
نکته مهم راجع به ثبت تغييرات بعد از ثبت شرکت اين است که ثبت تغييرات شرکت داراي قوانين خاصي است و بايد طبق اصول خاصي نيز نوشته شود و به اداره ثبت شرکت ها تحويل داده شود که درادامه اين روش ثبت تغييرات را توضيح مي دهيم. اما اگر بانحوه ثبت تغييرات شرکت بعد از ثبت شرکت آشنايي نداريد مي توانيد به شرکت هاي معتبر در زمينه ثبت شرکت ها مراجعه نموده تا شما را راهنمايي کنند.


نکته ديگر راجع به ثبت تفييرات بعد از ثبت شرکت اين است که چه تغييراتي را بايد ثبت کرد؟؟
به طور کلي تغييراتي که طبق صلاحيت مجمع عمومي شرکت که در زمان ثبت شرکت مشخص شده اند باد را بايد ثبت کرد.اما موارد ذيل در صورتي که بعد از ثبت شرکت اتفاق افتاد را بايد ثبت کرد :
1-انحلال شرکت 2- افزايش و يا کاهش سرمايه 3- تغيير نام شرکت 4- ورود و خروج اعضاي ثبت شده در زمان ثبت شرکت 5-تغيير آدرس 6- نقل و انتفال سهام شرکت.
موارد ديگري نيز وجود دارند که مجمع عادي شرکت که نيز در زمان ثبت شرکت مشخص شده است مي تواند تغييرات آن را ثبت کند که عبارت اند از : 1- انتخاب روزنامه کثير الانتشار 2- انتخاب بازرسين شرکت 3- انتخاب اعضاي هيئت مديره 4-تصويب تراز سود و زيان شرکت
پس براي ثبت تغييرات فوق در شرکت خود ميتوانيد به شرکت هاي معتبر در زمينه ثبت شرکت مراجعه نماييد تا ثبت تغييرات را انجام دهند.

خواندن 503 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ثبت شرکت,راهنمای ثبت شرکت

ثبت شرکت,ثبت برند

ثبت شرکت,ثبت برند