ثبت شرکت,خدمات ثبت شرکت

ثبت شرکت مختلط

ثبت شرکت مختلط (2)

چهارشنبه, 05 آبان 1395 ساعت 17:07

مدارک ثبت شرکت مختلط

نوشته شده توسط

ثبت شرکت

همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم شرکت مختلط بر دو نوع است : 1- شرکت مختلط سهامی 2- شرکت مختلط غیر سهامی که برای ثبت شرکت مختلط و غیر مختلط باید مدارکی را تهیه نمایید تا در مرحله ثبت شرکت به مشکل بر نخورید و همچنین به راحتی بتوانید مراحل ثبت شرکت را طی کنید. شرکت مختلط سهامی، شرکتی است که تحت نام مخصوص بین یک عده شرکاي سهامی و یک یا چند نفر شریک ضامن تشکیل میشود. شرکاي سهامی کسانی هستند که سرمایهي آنها به صورت سهام یا قطعات سهام متساوي القیمه درآمده و مسئولیت آنها تا میزان همان سرمایه هاي است که در شرکت دارند. شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی است که براي امور تجاري تحت نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود، بدون انتشار سهام، تشکیل میشود. شریک ضامن، مسئول کلیه ي قروضی است که ممکن است علاوه بر دارایی شرکت پیدا شود.
در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت مختلط غیر سهامی و شرکت سهامی مختلط را بیان می کنیم .
1- مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت مختلط غیر سهامی :
                  1- نسخه مصدق از شرکت نام

                  2- یک نسخه مصدق از اساسنامه
                  3- اسامی شرکت و یا شرکای ضامن
2- مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت مختلط سهامی :
                 1- یک نسخه ی مصدق از شرکت نامه
                 2- یک نسخه مصدق از اساسنامه
                  3- اسامی مدیر یا مدیران شرکت
                  4- نوشته هاي با امضاي مدیر شرکت، حاکی از تعهد پرداخت تمام سرمایه و پرداخت واقعی لاقل ثلث از آن سرمایه
                  5- سوابق مصدق از تصمیمات مجمع عمومی در موارد مذکور در مواد 40، 41 و 44
                 6- نوشته هاي با امضاي مدیر شرکت، حاکی از پرداخت تمام سرمایهي نقدي شرکاي ضامن و تسلیم تمام سرمایهي غیرنقدي با تعیین قیمت حصه هاي غیرنقدي

 

ثبت شرکت

چهارشنبه, 14 مهر 1395 ساعت 11:35

ثبت شرکت مختلط

نوشته شده توسط

ثبت شرکت

یکی دیگر از انواع شرکت شرکت مختلط است که دارای دو نوع شرکت مختلط غیر سهامی و شرکت مختلط سهامی است و بهتر است قبل از انجام امور ثبت شرکت با این نوع از شرکت ها هم آشنا بشوید تا بتوانید تصمیم بهتری برای ثبت شرکت بگیرید و به راحتی مراحل ثبت شرکت را طی کنید .
شرکت مختلط غیرسهامی
شرکت مختلط شرکتی است که برای انجام امور اقتصادی تحت نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود، بدون انتشار سهام، تشکیل می‌شود. شریک ضامن، مسئول کلیه‌ی قروضی است که ممکن است علاوه بر دارایی شرکت پیدا شود. شریک با مسئولیت محدود، کسی است که مسئولیت او فقط به میزان سرمایه‌ای است که درشرکت گذارده و یا بایستی بگذارد. در اسم شرکت باید عبارت «شرکت مختلط» ‌و لااقل اسم یکی از شرکای ضامن، قید شود.


شرکت مختلط سهامی
شرکت مختلط سهامی، شرکتی است که تحت نام مخصوص بین یک عده شرکای سهامی و یک یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می‌شود.شرکای سهامی کسانی هستند که سرمایه‌ی آنها به صورت سهام یا قطعات سهام متساوی القیمه درآمده و مسئولیت آنها تا میزان همان سرمایه‌ای است که در شرکت دارند. شریک ضامن کسی است که سرمایه‌ی او به صورت سهام درنیامده و مسئول کلیه‌ی قروضی است که ممکن است علاوه بر دارایی شرکت پیداشود .در صورت تعدد شریک ضامن، مسئولیت آنها در مقابل طلبکاران و روابط آنها با یکدیگر، تابع مقررات شرکت تضامنی خواهد بود. در نام شرکت باید عبارت «شرکت مختلط»‌ ‌و لااقل اسم یکی از شرکای ضامن قید شود.
می دانیم که ثبت شرکت مراحل زیادی دارد پس بهتر از قبل از اقدام به ثبت شرکت با انواع آن و قوانین حاکم بر نحوه ثبت ان ها آشنا شوید و با مشاوره یک شرکت معتبر در زمینه ثبت شرکت اقدام به ثبت شرکت نمایید تا در آینده متضرر نشوید و همچنین شرکتی را به ثبت برسانید که با زمینه کاری شما مرتبط باشد .

ثبت شرکت

ثبت شرکت,راهنمای ثبت شرکت

ثبت شرکت,ثبت برند

 

ثبت شرکت

ثبت شرکت دانش بنیان

 برای اینکه بتوانید ثبت شرکت دانش بنیان انجام دهید باید مراحلی را طی کنید تا به درستی بتوانید ثبت شرکت دانش بنیان را انجام دهید . قبل از اقدام به ثبت شرکت دانش بنیان بهتر است همه آیین نامه ها و قوانینی که جهت ثبت شرکت دانش بنیان وضع شده را مطالعه نمایید و تا در مراحل ثبت شرکت دانش بنیان به مشکل برنخورید سپس با مراجعه به سایت دانش بنیان که متعلق به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است در سامانه ان ثبت نام نمایید تا اطلاعات شما ارزیابی شود. 

نکته قابل توجه این است که برای ثبت شرکت دانش بنیان باید مثل سایر شرکت ها در اداره کل ثبت شرکت های سازمان ثبت اسناد کشور ثبت شوند و هیچ تفاوتی بین این شرکت ها و دیگر شرکت ها نیست پس از انجام مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت اسناد شرکت متقاضی باید پس از تولید کالا یا خدمات دانش بنیان نمونه آزمایشگاهی خود را بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی شده و برای مدت محدودی می توانند از تسهیلات و مزایای قانونی استفاده کنند و برای تمدید زمان استفاده از مزایای قانونی باید دوباره ارزیابی شوند.

  

رتبه بندی شرکت


یکی از معیارهای اصلی در زمینه برنده شدن در مزایده ها و مناقصه های پروژه های دولتی و دیگر پروژه ها داشتن گرید و رتبه بندی بالا است که باید بعد از انجام کار های ثبت شرکت به دنبال افزایش گرید و ثبت رتبه بندی شرکت خود باشید. در واقع رتبه بندی یا گرید یک نوع مقیاس گذاری است که کیفیت پیمانکاران برتر را در ارائه خدمات را تضمین می کند تا از حقوق بهره وران نیز دفاع شده باشد. علت اینکه شرکت هایی که مراحل ثبت شرکت را پشت سر گذاشته اند را رتبه بندی می کنند این است که برای انجام هر پروژه باید توان شرکت متقاضی برای انجام پروژه سنجیده شود و هر پروژه ای را به هر شرکتی نسپارند. در واقع برای رتبه بندی و اختصاص گرید به هر شرکتی یک معیار خاصی وجود دارد که طبق آن شرکت ها را رتبه بندی می کنند.... ادامه مطلب

 

ثبت شرکت تبلیغاتی


شرکت تبلیغاتی که به کانون تبلیغات مشهور اند با توجه به اسم آن ها زمینه کاری آنها معلوم است که ر زمینه تبلیغات هستند و معمولا برای تبلیغات زمینه های کاری زیادی وجود دارد که اکثرا به دنبال ثبت شرکت تبلیغات هستند امروز می خواهیم با نحوه ثبت شرکت تبلیغات آشنا بشویم.
برای اینکه بتوانید ثبت شرکت تبلیغاتی را انجام دهید می بایست از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز مجوز تبلیغات بگیرید که شرایطی برای اخذ مجوز ثبت شرکت وجود دارد که عبارت اند از: ... ادامه مطلب

 

ثبت شرکت گردشگری


همانطور که میدانید امروزه صنعت گرشگری در اکثر کشور های دنیا بسیار پیشرفت کرده است و چندین کشور وجود دارند که نیمی از درآمد کل کشور و بودجه آن از گردشگری تامین می شود زیرا گردشگری به صورتی است که اقسام مختلف کشور را دربر می گیرد و برای همه درآمد زایی می کند اما برای اینکه بتوانید جزو شرکت های خدمات دهنده گردشگری باشید باید در ابتدا ثبت شرکت گردشگری را انجام دهید که امروز می خواهیم نحوه ثبت شرکت گردشگری و شرایطی که باید داشته باشید تا بتوانید ثبت شرکت گردشگری را انجام دهید.... ادامه مطلب

 

ثبت شرکت ساختمانی


برای ثبت شرکت ساختمانی در ابتدا باید بدانیم شرکت ساختمانی چیست و زمینه کاری آن چیست و سپس بدانیم که چگونه می توانیم مراحل ثبت شرکت ساختمانی را طی کنیم .
شرکت ساختمانی چیست؟
همانطور که گفتیم در ابتدا باید بدانیم که شرکت ساختمانی چیست ، در واقع شرکت ساختمانی شرکتی است که در زمینه ساخت و ساز و فروش ساختمان های مسکونی و تجاری فعالیت می کند و برای اینکه بتوانید شرکت ساختمانی ثبت کنید باید بازار کار و فروش ساختمان را بشناسید و بدانید که آیا در منطقه شما رونق بازار ساختمان خوب است یا نه و سود آوری آن مناسب است؟؟....ادامه مطلب

 

 

ثبت شرکت,ثبت برند