ثبت شرکت,خدمات ثبت شرکت

سه شنبه, 09 آذر 1395 ساعت 13:08

ثبت شرکت ساختمانی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(45 رای‌ها)

ثبت شرکت

 

برای ثبت شرکت ساختمانی در ابتدا باید بدانیم شرکت ساختمانی چیست و زمینه کاری آن چیست و سپس بدانیم که چگونه می توانیم مراحل ثبت شرکت ساختمانی را طی کنیم .


شرکت ساختمانی چیست؟
همانطور که گفتیم در ابتدا باید بدانیم که شرکت ساختمانی چیست ، در واقع شرکت ساختمانی شرکتی است که در زمینه ساخت و ساز و فروش ساختمان های مسکونی و تجاری فعالیت می کند و برای اینکه بتوانید شرکت ساختمانی ثبت کنید باید بازار کار و فروش ساختمان را بشناسید و بدانید که آیا در منطقه شما رونق بازار ساختمان خوب است یا نه و سود آوری آن مناسب است؟؟


نحوه ثبت شرکت ساختمانی :
برای ثبت شرکت ساختمانی باید در رابطه با معماری و یا عمران ساختمان ها مدرک داشته باشید و همچنین سرمایه لازم برای ساخت و ساز را باید داشته باشید تا بتوانید ثبت شرکت ساختمانی را انجام دهید.برای ثبت شرکت ساختمانی باید شرایط زیر را دارا باشید:


1-حداقل سرمایه باید صد هزار تومان باشد.


2-شرکت باید حداقل دارای 3 نفر عضو و 2 نفر بازرس باشد که باید توجه داشته باشید بازرسان نمی توانند از بین اعضا انتخاب شوند.


و مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت ساختمانی شامل موارد ذیل می شوند.


1-کپی شناسنامه و کارت ملی به همراه اصل آنها


2-اصل و کپی گواهی عدم سوء پیشینه


3- امضای اقرار نامه
برای ثبت شرکت ساختمانی باید مدارک فوق را تهیه نمایید و آنها را به همراه اصل و کپی آنها به شرکت تدبیر سازان ارائه دهید تا جهت ثبت شرکت ساختمانی اقدام کنند و بدون هیچ دغدغه ای مراحل ساختمانی را طی کنید.

 

ثبت شرکت ساختمانی
ثبت شرکت ساختمانی

خواندن 1446 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ثبت شرکت,راهنمای ثبت شرکت

ثبت شرکت,ثبت برند

ثبت شرکت,ثبت برند