ثبت شرکت,خدمات ثبت شرکت

ثبت شرکت در مناطق آزاد

ثبت شرکت در مناطق آزاد (1)

چهارشنبه, 24 آذر 1395 ساعت 14:40

ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش

نوشته شده توسط

ثبت شرکت 


همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم ثبت شرکت در مناطق آزاد یک سری مزایا دارد و یک سری از محدودیت هایی که در ثبت شرکت در مناطق غیر آزاد در آن برداشته شده است و همچنین عوارض و مالیات برای اینگونه مناطق متفاوت است. از جمله دیگر مزایای ثبت شرکت در منتاطق ازاد می توان به راحتی تجارت در مناطق آزاد اشاره کرد. در ادامه مزایا و همچنین معافیت های مالیاتی ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش اشاره می کنیم.


ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش
یکی از مزایای مهم منطقه آزاد کیش ارتباط آبی آن با آب آزاد که از این طریق می توانید به راحتی تجارت کنید و از مزایای آن استفاده کنید. برای آغاز تجارت در منطقه آزاد کیش باید توجه کنید که باید اول ثبت شرکت انجام دهید تا در آینده با قوانین تجارت به مشکل برنخورید.
ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش مزایای زیادی دارد که در ذیل همه آنها را بیان کرده ایم :
1-معافیت مالیاتی برای 15 سال برای هر فعالیت اقتصادی که خود یکی از مزایای مهم ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش است.
2-ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش می تواند مالکیت آن 100% خارجی باشد.
3-در این منطقه آزاد از سرمایه گذاری شرکت های خارجی حمایت می شود.
4-یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش معافیت گمرکی است که در این منطقه تجارت را می توانید بدون پرداخت گمرک و مالیات های گمرکی انجام دهید.
برای ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش بهتر است قبل از اقدام به ثبت شرکت با تهیه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت هرنوع خاصی از شرکت مدارک آن را تهیه کنید و با مشاوران ما تماس حاصل کنید تا شما را در زمینه ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش راهنمایی کنند و بتوانید از مزایای ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش بهره ببرید.

 

 

ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش
ثبت شرکت در منطقه آزاد کیش

ثبت شرکت,راهنمای ثبت شرکت

ثبت شرکت,ثبت برند

 

ثبت شرکت

ثبت شرکت دانش بنیان

 برای اینکه بتوانید ثبت شرکت دانش بنیان انجام دهید باید مراحلی را طی کنید تا به درستی بتوانید ثبت شرکت دانش بنیان را انجام دهید . قبل از اقدام به ثبت شرکت دانش بنیان بهتر است همه آیین نامه ها و قوانینی که جهت ثبت شرکت دانش بنیان وضع شده را مطالعه نمایید و تا در مراحل ثبت شرکت دانش بنیان به مشکل برنخورید سپس با مراجعه به سایت دانش بنیان که متعلق به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است در سامانه ان ثبت نام نمایید تا اطلاعات شما ارزیابی شود. 

نکته قابل توجه این است که برای ثبت شرکت دانش بنیان باید مثل سایر شرکت ها در اداره کل ثبت شرکت های سازمان ثبت اسناد کشور ثبت شوند و هیچ تفاوتی بین این شرکت ها و دیگر شرکت ها نیست پس از انجام مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت اسناد شرکت متقاضی باید پس از تولید کالا یا خدمات دانش بنیان نمونه آزمایشگاهی خود را بر مبنای مصوبه کارگروه ارزیابی شده و برای مدت محدودی می توانند از تسهیلات و مزایای قانونی استفاده کنند و برای تمدید زمان استفاده از مزایای قانونی باید دوباره ارزیابی شوند.

  

رتبه بندی شرکت


یکی از معیارهای اصلی در زمینه برنده شدن در مزایده ها و مناقصه های پروژه های دولتی و دیگر پروژه ها داشتن گرید و رتبه بندی بالا است که باید بعد از انجام کار های ثبت شرکت به دنبال افزایش گرید و ثبت رتبه بندی شرکت خود باشید. در واقع رتبه بندی یا گرید یک نوع مقیاس گذاری است که کیفیت پیمانکاران برتر را در ارائه خدمات را تضمین می کند تا از حقوق بهره وران نیز دفاع شده باشد. علت اینکه شرکت هایی که مراحل ثبت شرکت را پشت سر گذاشته اند را رتبه بندی می کنند این است که برای انجام هر پروژه باید توان شرکت متقاضی برای انجام پروژه سنجیده شود و هر پروژه ای را به هر شرکتی نسپارند. در واقع برای رتبه بندی و اختصاص گرید به هر شرکتی یک معیار خاصی وجود دارد که طبق آن شرکت ها را رتبه بندی می کنند.... ادامه مطلب

 

ثبت شرکت تبلیغاتی


شرکت تبلیغاتی که به کانون تبلیغات مشهور اند با توجه به اسم آن ها زمینه کاری آنها معلوم است که ر زمینه تبلیغات هستند و معمولا برای تبلیغات زمینه های کاری زیادی وجود دارد که اکثرا به دنبال ثبت شرکت تبلیغات هستند امروز می خواهیم با نحوه ثبت شرکت تبلیغات آشنا بشویم.
برای اینکه بتوانید ثبت شرکت تبلیغاتی را انجام دهید می بایست از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز مجوز تبلیغات بگیرید که شرایطی برای اخذ مجوز ثبت شرکت وجود دارد که عبارت اند از: ... ادامه مطلب

 

ثبت شرکت گردشگری


همانطور که میدانید امروزه صنعت گرشگری در اکثر کشور های دنیا بسیار پیشرفت کرده است و چندین کشور وجود دارند که نیمی از درآمد کل کشور و بودجه آن از گردشگری تامین می شود زیرا گردشگری به صورتی است که اقسام مختلف کشور را دربر می گیرد و برای همه درآمد زایی می کند اما برای اینکه بتوانید جزو شرکت های خدمات دهنده گردشگری باشید باید در ابتدا ثبت شرکت گردشگری را انجام دهید که امروز می خواهیم نحوه ثبت شرکت گردشگری و شرایطی که باید داشته باشید تا بتوانید ثبت شرکت گردشگری را انجام دهید.... ادامه مطلب

 

ثبت شرکت ساختمانی


برای ثبت شرکت ساختمانی در ابتدا باید بدانیم شرکت ساختمانی چیست و زمینه کاری آن چیست و سپس بدانیم که چگونه می توانیم مراحل ثبت شرکت ساختمانی را طی کنیم .
شرکت ساختمانی چیست؟
همانطور که گفتیم در ابتدا باید بدانیم که شرکت ساختمانی چیست ، در واقع شرکت ساختمانی شرکتی است که در زمینه ساخت و ساز و فروش ساختمان های مسکونی و تجاری فعالیت می کند و برای اینکه بتوانید شرکت ساختمانی ثبت کنید باید بازار کار و فروش ساختمان را بشناسید و بدانید که آیا در منطقه شما رونق بازار ساختمان خوب است یا نه و سود آوری آن مناسب است؟؟....ادامه مطلب

 

 

ثبت شرکت,ثبت برند