ثبت شرکت,خدمات ثبت شرکت

ثبت

ثبت (6)

چهارشنبه, 12 آبان 1395 ساعت 15:09

شرایط برند قابل ثبت

نوشته شده توسط

ثبت شرکت

همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم برند برای متمایز کردن محصولات و خدمات شما نقش بسزایی دارد و یکی از ارکان اصلی ثبت شرکت ، ثبت برند است چون شما با داشتن یک برند خاص می توانید به راحتی درذهن مردم باقی بمانید و همیشه برای خدمات و محصولات مشابه به سراغ شما می آیند. امروز می خواهیم برند ها و نماد هایی که می توانیم ثبت کنید و همچنین برند هایی که نمی توانید ثبت کنید را مشخص کنیم .


برند های قابل ثبت :
تعداد روز افزون کشورها اجازه می‌دهند شکل‌هائی از علائم تجاری که قبلا مرسوم نبوده‌اند نیز ثبت شوند مانند رنگ‌ها، علائم سه بعدی (شکل یا بسته‌بندی کالاها)، نشان‌های قابل شنیدن (صداها) یا نشان‌های قابل استشمام (بوها). با اینحال، بسیاری از کشورها برای آنچه که بعنوان علامت تجاری قابل ثبت هستند محدودیت‌هایی قائل شده‌اند و عمومآ اجازه ثبت نشان‌هائی را می‌دهند که قابل روءیت هستند یا می‌توان آن‌ها را بصورت گرافیک نشان داد.

 

علائم تجاری غیر قابل ثبت:
واژه‌های عام را نمی توانید برای برند خود انتخاب کنید و ثبت برند و ثبت شرکت را انجام دهید.
از دیگر دسته واژه هایی که نمی توانند به عنوان برند ثبت شوند واژه‌های توصیف کننده است. اینها کلماتی هستند که معمولآ در تجارت به منظور توصیف محصول مورد نظر بکار می‌روند.
برای ثبت برند از علائم گمراه کننده (فریب دهنده) نمی توانید استفاده کنید : علائم تجاری ای که مصرف کننده را نسبت به ماهیت، کیفیت یا مبداء جغرافیایی محصول گمراه می‌کند یا فریب می‌دهند را نمب توانید به عنوان برند ثبت کنید.
علائمی که خلاف نظم عمومی و اخلاق حسنه هستند. بطور کلی کلمات یا تصاویری که موازین و هنجارهای اخلاق حسنه و مذهبی که عمومآ پذیرفته شده‌اند را نقض کنند بعنوان علامت تجاری قابل ثبت نیستند.
پرچم‌ها نشان‌های سلطنتی، علائم رسمی دولتی و نشان‌های کشورها و سازمان‌های بین المللی که نمونه‌ای از آنها به دفتر بین‌المللی سازمان جهانی مالکیت معنوی اعلام شده است معمولآ قابل ثبت نیستند.
طبق ماده 32 قانون علامت درموارد زير قابل ثبت نيست‌:
الف ـ نتواند كالاها يا خدمات يك مؤسسه را از كالاها و خدمات مؤسسه ديگر متمايز سازد.
ب ـ خلاف موازين شرعي يا نظم عمومي يا اخلاق حسنه باشد.
ج ـ مراكز تجاري يا عمومي را به ويژه درمورد مبدأ جغرافيايي كالاها يا خدمات يا خصوصيات آنها گمراه كند.
د ـ عين يا تقليد نشان نظامي‌، پرچم‌، يا ساير نشانهاي مملكتي يا نام يا نام اختصاري يا حروف اول يك نام يا نشان رسمي متعلق به كشور، سازمانهاي بين‌الدولي يا سازمانهايي كه تحت كنوانسيونهاي بين‌المللي تأسيس شده‌اند، بوده يا موارد مذكور يكي از اجزاء آن علامت باشد، مگر آن كه توسط مقام صلاحيتدار كشور مربوط يا سازمان ذي‌ربط اجازه استفاده از آن صادر شود.
هـ ـ عين يا به طرز گمراه‌كننده‌اي شبيه يا ترجمه يك علامت يا نام تجاري باشد كه براي همان كالاها يا خدمات مشابه متعلق به مؤسسه ديگري در ايران معروف است‌.
و ـ عين يا شبيه آن قبلاً براي خدمات غيرمشابه ثبت و معروف شده باشد مشروط بر آن كه عرفاً ميان استفاده از علامت و مالك علامت معروف ارتباط وجود داشته و ثبت آن به منافع مالك علامت قبلي لطمه وارد سازد.
ز ـ عين علامتي باشد كه قبلاً به نام مالك ديگري ثبت شده و يا تاريخ تقاضاي ثبت آن مقدم يا داراي حق تقدم براي همان كالا و خدمات و يا براي كالا و خدماتي است كه به‌لحاظ ارتباط و شباهت موجب فريب و گمراهي شود.

 

 

 

ثبت شرکت
ثبت شرکت

 

یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 10:12

برند چیست؟

نوشته شده توسط

ثبت شرکت

برند یا نمانام را طبق تعاریف از سازمان ها و انجمن های معتبر می توان یک طرح و یا نماد و یا نوشته که مشخص کننده خدمات یا فروشنده محصول خاصی باشد که به وسیله آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز باشد تعریف کرد. برند در اصطلاح قانونی ایران نام تجاری نامیده میشود و جزو یکی از مهمترین مراحل ثبت شرکت مرحله ثبت برند است برای ثبت برند همچون ثبت شرکت باید مراحل خاصی را طی کنید که در ادامه به نحوه ثبت برند اشاره میکنیم. 

امروزه با توجه به اینکه هر ساله در هر زمینه ثبت شرکت های زیادی انجام میشود باید برای شرکت خود یک برند خاصی ثبت کنید تا نماد شرکت شما باشد و اینکه محصولات و خدمات شرکت شما را هر شرکت دیگری نتواند کپی برداری کند.
برند ،همان چیزی است که مخاطب با دیدن، شنیدن، حس کردن و یا هرگونه ارتباطی با آن بصورت مفهومی، دیداری یا لفظی صفات و ویژگی‌های خود را در ذهن و قلب مخاطب تداعی می‌کند.برند شامل همه احساسات، ویژگی‌ها و مفاهیمی است که به یک نام گره خورده است؛ برند، برداشت افراد از یک نام است.در فارسی واژهٔ مارک یا برند معمولاً برای اشاره به محصول یا خدمتی به‌کار می‌رود که ارزش اعتباری و اجتماعی بالایی داشته باشد. به بیان دیگر «برند» دارای ماهیت اجتماعی است و برندهای قدرت‌مند آن‌هایی هستند که افراد نسبت به آن‌ها حس مالکیت دارند و برای مثال می‌گویند: «این مارک، اسم مارک دلخواه من است».نمانام‌های برتر می‌توانند هیجان و عواطف مصرف‌کنندگان خود را برانگیزند و مشتریان نیز به این نام‌ها اعتماد داشته و از آنها انتظار خلق ایده‌های برتر و نوآوری در محصولاتشان را دارند.
صفات مشخصه برند:
یک نمانام نیرومند باید از این صفات برخوردار باشد: ۱. تناسب ۲. جایگاه مناسب ۳. تحمل پذیری ۴. اعتبار ۵. الهام بخش ۶. بی همتایی ۷. جذابیت


چرا برند؟
ایده ی برند حداقل به حدود ۵۰۰۰ سال قبل بر می گردد، پس چرا حالا مقوله برند و برندینگ چنین مسئله مهمی شده است؟
برای اینکه به همان اندازه که جامعه ما از اقتصاد مبتنی بر تولید انبوه به سوی اقتصاد مبتنی بر سفارشی سازی انبوه حرکت کرده است، حق انتخاب های خرید ما افزایش یافته و چند برابر شده است!
در نتیجه شیوه ی قدیمی ما در قضاوت محصولات، با مقایسه ی ویژگی ها و مزایا، دیگر کارساز و عملی نیست!
شرایط از سوی رقبایی بدتر شده است که ویزگی های یکدیگر را به محض اینکه وارد بازار می شود، تقلید می کنند و با پیشرفت های رخ داده در فرآیند ساخت و تولید، مقوله کیفیت را به چالش می کشند؟!!
پس با توجه به مطالب فوق برند یکی از مسائل مهم در زمینه ثبت شرکت است زیرا اگر شما برند خاصی داشته باشید مردم وقتی به خدمات شرکت شما نیاز داشته باشند ممکن است برند شرکت شما در ذهن شان تداعی شده و برای انجام خدمات خود با شما تماس حاصل کنند. برندی که برای ثبت شرکت خود انتخاب میکنید باید طرح و جلوه خاصی باشد که اگر کسی تبلیغات شرکت شما را دید برند شرکت شما در ذهنش ثبت شود.

 

یکشنبه, 25 مهر 1395 ساعت 10:16

ثبت شرکت رایانه ای

نوشته شده توسط

تعریف شرکت رایانه ای
مقصود از شرکت رایانه ای شرکتهایی هستند که موضوع فعالیت آنها در زمینه کامپیوتر اعم از سخت افزار و نرم افزار می باشد.
نکته : چنانچه موضوع فعالیت این شرکتها به شرح ذیل باشد ابتدا باید از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مربوطه مجوزات مربوطه جهت ثبت شرکت در شرف تاسیس اخذ گردد و سپس سایر مراحل ثبت شرکت طی شود.
1 - فعالیتهای فرهنگی دیجیتال از جمله تصدی رسانه بر خط و پدید آوردن، تهیه کردن و عرضه بسته های نرم افزاری رسانه ای و بسته نرم افزاری رسانه پرداز.
2- تکثیر حامل دیجیتال و خدمات مرتبط به قصد انتفاع یا برای عرضه توسط تکثیر دهنده –نشر دیجیتال- تصدی، توسعه و پشتیبانی مرکز بازی و سرگرمی دیجیتال و هرگونه خدمات ویرایش و طراحی و برگزاری دوره های آموزش طراحی و گرافیک یارانه ای.

ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت رایانه ای :
برای ثبت شرکت رایانه ای باید موارد ذیل را رعایت کنید :
موضوع فعالیت شرکت صرفا یارانه‌ای باشد.
ثبت شرکت در استان مورد تقاضا صورت گیرد.
شعبه اصلی شرکت در مرکز مورد تقاضا باشد.
دارای یک مدیر عامل تمام وقت با حداقل مدرک کارشناسی باشد.
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت رایانه‌ای
تصویر شناسنامه مدیرعامل
تصویر مدرک تحصیلی مدیر عامل
تصویر روزنامه رسمی ثبت شرکت و آخرین تغییرات آن
تصویر برگه احراز صلاحیت و رتبه‌بندی شورای عالی انفورماتیک
پس از تحویل مدارک به نظام صنفی رایانه‌ای، درخواست‌ها ظرف مدت 15 روز بررسی و در صورت تایید، یک مجوز یکساله صادر می‌شود.
تمام شرکت‌های یارانه‌ای موظفند هر سال اطلاعات زیر را برای سازمان صنفی رایانه‌ای استان ارسال کنند.
تغییرات اساسنامه و روزنامه رسمی
اظهارنامه مالیاتی سالیانه یا برگ تشخیص مالیاتی
فرم تکمیل شده خود اظهاری مربوط به فعالیت‌های شرکت
نکته:
در صورتی که یک شرکت حداکثر شش ماه پس از پایان سال مالی مدارک بالا را ارائه نکند، از طرف سازمان اخطار می‌گیرد و در صورت عدم توجه به اخطار پس از دو ماه از فهرست شرکت‌ های دارای مجوز حذف خواهد شد.

ثبت شرکت

پنج شنبه, 01 مهر 1395 ساعت 09:50

مدارک لازم جهت پذیرش شرکت غیر تجاری

نوشته شده توسط

اگر میخواهید شرکت غیرتجاری و یا موسسه غیر تجاری ثبت کنید باید مدارک ذیل را آماده و تکمیل نمایید تا در زمان ثبت شرکت به مشکل بر نخورید .

1-تکمیل دو نسخه تقاضانامه شرکت غیرتجاری
3-تکمیل دو نسخه اساسنامه شرکت غیرتجاری
4-کپی شناسنامه برابر اصل شده تمامی اعضای هیات مدیره و شرکاء ( در دفاتر اسناد رسمی)
5-کپی کارت ملی برابر اصل شده تمامی اعضای هیئت مدیره و شرکاء ( در دفاتر اسناد رسمی)
6- درصورتیکه اعضاء هیئت مدیره یا سهامداران اشخاص حقوقی باشند ، ارائه کپی آخرین روزنامه رسمی شخص حقوقی و نامه معرفی نماینده( در سربرگ شرکت ) و کپی شناسنامه و کپی کارت ملی برابر اصل شده نماینده شخص حقوقی .
7- ارائه اصل وکالتنامه یا کپی برابر اصل وکالتنامه.
8-ارائه اصل قیم نامه یا کپی برابر اصل قیم نامه.

برای ثبت شرکت غیر تجاری باید مدارک فوق را دقیقا آماده و تکمیل نمایید تا در زمان

ثبت شرکت

به مشکل برنخورید .

یکشنبه, 28 شهریور 1395 ساعت 14:02

ثبت شرکت خدماتی

نوشته شده توسط

شرکت های خدماتی شرکت های ارائه دهنده خدماتی به مردم هستند قبل از اقدام به ثبت شرکت خدماتی میبایست انواع این شرکت ها را بشناسیم :
1-حمل و نقل
2-تعمیر و نگهداری ساختمان ، ماشین آلات
3-امور آشپزخانه و رستوران
4-خدمات عمومی(نامه رسانی , تلفنچی , نگهبانی , امور آبدارخانه , پیشخدمتی )
5-نگهداری فضای سبز
6-چاپ و تکثیر
7-امور بهره برداری از تاسیسات
در بالا هفت نوع از اصلی ترین فعالیت های خدماتی را نام بردیم . که شما بسته به نوع فعالیت خود میتوانید یک یا چند مورد از آن را در اساسنامه خود قید کنید.
مورد 1 و 6 برای ثبت شرکت نیازمند کسب مجوز های خاصی میباشند .بقیه موارد نیازمند مجوز خاصی نیستند.

در قسمت زیر برای یاری رساندن به شما در پروسه ثبت شرکت خدماتی به تفصی هرکدام را توضیح خواهیم داد :

ثبت شرکت حمل و نقل :
شرکت حمل و نقل خود به چند نوع تقسیم میشود که هر کدام نیازمند مجوزهای خاص خود میباشند.
به عنوان مثال ثبت شرکت حمل و نقل مسافر درون شهری : نیازمند مجوز از اداره تاکسیرانی میباشد.
ثبت شرکت حمل و نقل مسافر برون شهری : نیازمند اخذ مجوز از پایانه مسافربری
ثبت شرکت حمل و نقل بار : نیازمند مجوز از پایانه های حمل بار میباشد.
ثبت شرکت چاپ و تکثیر:
ثبت شرکت چاپ به کسب مجوز از وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی نیازمند است اما اگر شرکت برای تکثیر باشد نیازمند مجوز نیست.واژه چاپ است که شرکت را مجوزی میکند.
ثبت شرکت های خدماتی به دو صورت امکان پذیر است :
ثبت شرکت با مسئولیت محدود : حداقل دو نفر شریک لازم است.
و دیگری ثبت شرکت سهامی خاص : حداقل سه نفر و دو نفر بازرس (1 بازرس اصلی + 1 بازرس علی البدل)
•آمار

ثبت شرکت

های با مسئولیت محدود بیشتر است که دلیل آن میتواند کمتر بودن تعداد شرکا نبود بازرس , عدم نیاز واریز سرمایه اولیه به حساب , نامجدود بودن مدت فعالیت هیئت مدیره، سهولت در اعمال هرگونه تغییری در شرکت (نسبت به سهامی خاص)

ثبت شرکت

یکشنبه, 28 شهریور 1395 ساعت 13:44

آشنایی با انواع شرکت ها جهت ثبت شرکت

نوشته شده توسط

قبل از آنکه نسبت به ثبت شرکت اقدام کنیم میبایست انواع شرکت ها را بشناسیم :
1-شرکت سهامی عام :
تعداد سهام داران این شرکت نباید کمتر از سه نفر باشد.سهام این شرکت به مردم واگذار میشود.مسئولی ها در شرکت بر اساس مبلغ سهام هر فرد مشخص میشود.قبل از نام شرکت حتما عبارت <<شرکت سهامی عام>> میببایست نوشته شود.
2-شرکت سهامی خاص :
شرکتی است که تمامی سرمایه آن توسط موسسین خاص آن تامین گردیده است و مسئولیت هر فرد بسته به میزان سهام و سرمایه گذاریش در شرکت بستگی دارد تعداد سهامداران این شرکت نیز نباید از سه نفر کمتر باشد و قبل از نام شرکت عبارت << سهامی خاص >> حتما میبایست به طور واضح ذکر شود
3-شرکت با مسئولیت محدود :
شرکتی است بین دو یا چند نفر مسئول و سهامی آن بین آن ها تقسیم نشده است و تنها مسئولیت ها بر اساس سرمایه گذاری آنها مشخص شده است و هرکس بر اساس سرمایه خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است. در نام شرکت میبایست << با مسئولیت محدود >>قید شود.
4-شرکت تضامنی:
شرکتی است بین یک یا دو نفر اگر دارایی شرکت برای پرداخت قرض های شرکت کافی نباشد هر یک از شرکا مسئول پرداخت قرض ها میباشند. در کنار نام شرکت علاوه بر ذکر عبارت "شرکت تضامنی" میبایست حداقل اسم یکی از شرکا نوشته شود.
5-شرکت مختلط غیر سهامی :
شرکتی است بین یک یا چند نفر شریک ضامن یا با مسئولیت محدود و بدون انتشار سهام تشکیل میشود. شریک ضامن مسئول کلیه قرض هایی است که ممکن از فراتر از دارای شرکت باشد و پدید آید. شریک با مسئولیت محدود مسئولیتی متناسب با سرمایه ای که در شرکت گذاشته است یا میبایست بگذارد دارد. قبل از نام شرکت میبایست عبارت "شرکت مختلط" و حداق اسم یکی از شرکای ضامن قید شود.
6-شرکت مختلط سهامی :
شرکتی است مشترک بین یک عده شریک سهامی و یک سری شریک ضامن .شرکای سهامی شرکایی هستند که در آمد و مسئولیت های آنها متناسب با میزان سرمایه شان در شرکت است . شریک ضامن شریکی است که سرمایه آن به صورت سهام در نیامده و مسئول کلیه قرض های مازاد بر دارایی شرکت است. در صورتی که شرکای ضامن چندین نفر باشند مسئولیت های آنها بر اساس مقررات شرکت تضامنی مشخص میشود. در نام شرکت میبایست عبارت " شرکت مختلط" و حداقل اسم یکی از شرکای ضا من قید شود.
7-شرکت نسبی :
شرکتی است بین دو یا چند نفر که مسئولیت هر فرد متناسب با سرمایه ای که در شرکت گذاشته است مشخص میشود. قبل از نام شرکت میبایست عبارت " شرکت نسبی"و حدقل اسم یکی از شرکا ذکر شود . در صورتی که نام شرکت شامل اسم تمامی شکا نباشد میبایست بعد از آن و شرکا و یا و برادران قید شود.

تعریف شرکت تعاونی
به موجب ماده‌ی17 قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران، «شرکت تعاونی، شرکتی است که تمام یا حداقل 51% سرمایه‌ی آن به وسیله‌ی اعضا در اختیار شرکت تعاونی قرارگیرد و وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی و وابسته به دولت و تحت پوشش دولت، بانک‌ها،‌ شهرداری‌ها، شوراهای اسلامی کشوری، بنیاد مستضعفان و سایر نهادهای عمومی می‌توانند جهت اجرای بند 2 اصل 43 از راه وام بدون بهره یا هر راه مشروع دیگر از قبیل مشارکت، مضاربه، مزارعه، ‌مساقات، اجاره، اجاره به شرط تملیک، بیع شرط، فروش اقساطی و صلح، اقدام به کمک در تأمین یا افزایش سرمایه‌ی شرکت‌های تعاونی نمایند؛ بدون آن که عضو باشند.

تبصره: در مواردی که دستگاه‌های دولتی در تأسیس تعاونی، شریک می شوند؛ ظرف مدتی که با موافقت طرفین درضمن عقد شرکت، تعیین خواهد شد؛ سهم سرمایه‌گذاری دولت به تدریج بازپرداخت و صددرصد سرمایه به تعاونی تعلق خواهدگرفت. مطابق ماده‌ی 26 همان قانون: «تعاونی‌های تولیدی، شامل تعاونی‌هایی است که در امور مربوط به کشاورزی، دام داری، ‌دام پروری، پرورش و صید ماهی، شیلات، صنعت، معدن، ‌عمران شهری و روستایی و نظایر اینها فعالیت می‌نمایند» و به موجب ماده‌ی 27: «‌تعاونی‌های توزیع، عبارتند از تعاونی‌هایی که نیاز مشاغل تولیدی و یا مصرف کنندگان عضو خود را در چهارچوب مصالح عمومی و به منظور کاهش هزینه‌ها و قیمت‌ها تأمین می‌نمایند». تبصره‌ی ماده‌ی 28: ‌«‌تعاونی‌های موضوع این قانون با رعایت قوانین و مقررات می‌توانند به امر صادرات و واردات در موضوع خود بپردازند».
حال که با انواع شرکت ها آشنا شدید میتوانید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز هر یک از شرکت ها نسبت به

ثبت شرکت

و تاسیس شرکت اقدام نمایید .

 

ثبت شرکت,راهنمای ثبت شرکت

ثبت شرکت,ثبت برند

شرکت دانش بنیان چیست؟


امروزه باتوجه به پیشرفت علم در همه کشور ها و معیار تولید علم در کشور های مختلف در کشور ما نیز برای اینکه از این چرخه تولید علم بازنماند پارک های فناوری ای ایجاد شده اند تا ایده های مناسبی که می تواند زمینه تولید علم شود به شکوفایی برسد و نیز به منظور تجاری ساختن ایده ها شرکت های دانش بنیان ایجاد شده اند.
اما امروزه برای ثبت شرکت دانش بنیان محدودیت هایی وجود دارد که مانع ار به ثبت شرکت رسیدن بسیاری از شرکت ها میشود.در اصل شرکت دانش بنیان طبق قانون به صورت زیر تعریف می شود شرکت های دانش بنیان شرکت هایی هستند که می توانند از طریق فروش فناوری حداقل درآمد را برای یک مدت کوتاه کسب کنند در اینصورت می توانند شاخص هایی برای اخذ تسهیلات و مزایا استفاده کنند.شرکت‌های دولتی، موسسات و نهادهای عمومی غیردولتی و نیز شرکت‌ها و موسساتی که بیش از پنجاه (50) درصد از مالکیت آنها متعلق به شرکت‌های دولتی و موسسات و نهادهای عمومی غیردولتی باشد، مشمول حمایت‌های این قانون نیستند.

 

انواع شرکت دانش بنیان:


ثبت شرکت های دانش بنیان را به دوصورت می توان انجام داد که هرکدام از روش های ثبت شرکت نوع خاصی را شامل می شوند 1-شرکت هایی که اعضای هیئت علمی دانشگاه مالک آن هستند و 2- شرکت هایی که دانشگاه ها مالک آن هستند.درصورتی که سهم دانشگاه کمتر از 50 درصد باشد شرکت خصوصی محصوب میشود و باید تابع قانون تجارت باشند و اگر هام دانشگاه بیش از 50 درصد باشد شرکت دولتی محصوب میشود .

 

ثبت شرکت در منطقه آزاد


برای اینکه بتوانید ثبت شرکت در مناطق آزاد انجام دهید باید در ابتدا بدانید که مناطق آزاد به چه مناطقی گفته می شود و چه ویژگی هایی دارد که در ادامه ابتدا مناطق آزاد را معرفی می کنیم و سپس نحوه ثبت شرکت در مناطق آزاد و همچنین قوانین حاکم بر ثبت شرکت در مناطق آزاد و قوانین حاکم بر شرکت های مناطق آزاد را بیان می کنیم.... ادامه مطلب

 

اخذ ایزو

 ایزو یک مفهوم بین المللی است که برای استاندارد سازی بکار می رود این سازمان بین المللی متشکل از موسسات و ادارات استاندارد 157 کشور مختلف است که بعد از انجام مراحل ثبت شرکت باید به دنبال اخذ ایزو باشید زیرا ایزو به معنای تضمین استاندارد بودن محصول و خدمات شرکت شما می باشد که با داشتن ایزو هم می توانید در پروژه های بزرگ داخلی و بین المللی شرکت کنید . امروزه اهمیت ایزو به گونه ای بالا رفته است که داشتن ایزو شرط داد و ستد های بین المللی قرار گرفته است ....ادامه مطلب

 

تفاوت ثبت شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود

ثبت شرکت سهامی خاص و ثبت شرکت با مسئولیت محدود بسیار به هم مشابه اند و معمولا برای ثبت شرکت مهندسی و یا ثبت شرکت حمل و نقل و ... می توان در قالب ثبت شرکت سهامی خاص و یا ثبت شرکت با مسئولیت محدود اقدام کرد اما باید توجه داشته باشید که ثبت شرکت سهامی خاص و ثبت شرکت با مسئولیت محدود تفاوت هایی دارند و قوانین برای ثبت اینگونه شرکت ها متفاوت است که در ادامه تفاوت ها و شباهت های ثبت شرکت با مسئولیت محدود و همچنین ثبت شرکت سهامی خاص را توضیح می دهیم.....ادامه مطلب

 

ثبت شرکت,ثبت برند