ثبت شرکت,خدمات ثبت شرکت

خدمات ثبت شرکت کارگزاری بورس

 327

 

خدمات ثبت شرکت کارگزاری بورس : بورس محلی برای انجام معاملات اوراق قرضه می باشد ، به وسیله بورس می توان سرمایه های کم و راکد افراد را جذب نموده و با ین روش باعث بالا رفتن سرمایه گذاری شد . از دیگر مزایای بورس می توان به این نکته اشاره کرد که با وثیقه نهادن اوراق بهادار نزد بانک و موسسه های اعتباری می توان انواع اعتبار تحصیل نمود . ثبت شرکت کارگزاری بورس نیز دارای شرایط و مراحل می باشد که در ادمه به آن اشاره خواهیم نمود .

نکته :

اوراق بهادار و یا اوراق قرضه دارای ارزشی می باشند که دائم در حال نوسان می باشد بنابراین نیاز به دخالت دولت و وضع قوانین در آن نیاز می باشد . از طریق سرمایه گذاری در شرکت های مختلف می توان ریسک ناشی از مشارکت آن ها را کاهش داد . تورم موجود بر روی سرمایه افراد در بورس تاثیر نمی گذارد . برای معامله و یا سرمایه گذاری در بورس شخص متقاضی می بایست با مراجعه به کارگزار و بعد از دریافت فرم واگذاری و وکالت و نیز فرم دستور خرید و فروش را تکمیل نماید .

تعریف بورس :

برای ثبت شرکت کارگزاری بورس لازم به شناخت دقیق و درک هدف آن می باشد . بورس و اوراق بهادار به معنای سهام شرکت های سهامی و نیز اوراق قرضه منتشر شده از سوی شهرداری ، شرکت ها و نیز موسسات وابسته به دولت و خزانه می باشد که این معاملات و سرمایه ها قابل نقل و انتقال می باشند .

دریافت مجوز شرکت کارگزاری بورس :

با توجه به قوانین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شرکت و فعالیت در زمینه بورس و نهاد مالی یاز به دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار می باشد ، لازم به ذکر است خرید فروش سهام بدون موضوعات اصلی بورس نیاز به دریافت مجوز ندارد همچنین فعالیت به صورت بازاریابی هرمی و شبکه ای به هر نحو و در هر زمینه که باشد ممنوع است . در ثبت شرکت کارگزاری بورس می بایست تمام اصول و قوانین مربوط به آن که در مندرجات مجوز اخذ شده از سازمان بورس و اوراق بهادار ذکر شده است را رعایت نمود تا بتوان به فعالیت شرکت و موسسه ادامه داد .

ثبت شرکت,راهنمای ثبت شرکت

ثبت شرکت,ثبت برند

ثبت شرکت,ثبت برند